Vyberte stránku

Lekce č. 5

Bonusová lekce

Kaligrafie & Velikonoce​

Pokud jste se dostali až sem, s největší pravděpodobností jste si zamilovali kaligrafii tak jako já. Krasopis se dá využít k mnoha skvělým věcem a jednou z nich je tvorba různých dekorativních předmětů a přáníček. A protože to vypadá, že letošní Velikonoce strávíme doma bez možnosti navštívit příbuzné, můžeme jim aspoň pomocí kaligrafie vytvořit velikonoční přání, které jim pošleme poštou. Určitě jim udělá radost. Připravila jsem si pro vás jednoduchý návod na velikonoční dekoraci a přáníčka.

Potřebovat budete jen tvrdší papír, pár brushpenů, černý popisovač, tužku, nůžky, lepící pásku a špejle.

Nezapomínejte sdílet své úspěchy a radost z krasopsaní s ostatními pod hashtagem #psanijehrani a #skolakaligrafie.

Materiál, který jsem použila ve videu

Děkuji, že jste krasopsali se mnou.
Věřím, že jste se dozvěděli vše potřebné a teď už je trénink hlavně na vás. Tereza