Vyberte stránku

Kdo jsem a proč to celé vzniklo

Jmenuji se Tereza a miluji moderní kaligrafii!

Za svůj dosavadní život jsem vyzkoušela spoustu kreativních a výtvarných technik. Ale ve chvíli kdy jsem objevila brushpeny a moderní kaligrafii, věděla jsem, že to bude velká láska. Kaligrafie už mě provází spoustu let.

Jsem samouk a za všechno co umím, vděčím internetu a komunitě lidí, kteří se nebojí na sociálních sítích sdílet své know-how. Díky nim jsem se vypracovala. Byli mým motorem se neustále zlepšovat a já už dlouho cítím potřebu to té naší kreativní komunitě v onlinu vrátit.

Současné okolnosti, které nejsou nijak veselé a budou mít velký dopad nejen na mě a moje podnikání, ale i na celou naši společnost, mě přinutily zpomalit. Zpomalení ale s sebou nese i své světlé stránky – mám díky nim čas na tento úžasný projekt, který mohu nyní využít pro dobrou věc.

A proto v rámci kurzů Psaní je hraní vznikla Online škola kaligrafie. Je zcela zdarma a dostupná všem, kteří se přihlásí. Protože to je můj způsob, jak naší online komunitě vrátím to, co jsem já sama dostala. Jsem přesvědčena, že krasopsát může každý! Moderní kaligrafie je nádherná a velmi komplexní technika. Tak na nic nečekejte a přidejte se!

Díky kurzům kaligrafie Psaní je hraní, které pořádám, mám bohaté zkušenosti s moderní kaligrafií a věřím, že vám je dokážu předat i online. Ukážu vám jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brushpen. Kurz je určen pro začátečníky i pro ty, kteří si chtějí zopakovat základy. Je vhodný pro děti i pro leváky.

S pozdravem, Tereza

Tak se pojďte přidat a zkuste spolu se mnou proniknout do tajů moderní kaligrafie.